Dental Treatment in Turkey

Diş çekiminde muhteşem .Ayrıca Hasta yaklaşımınız
4
Diş çekiminde muhteşem .Ayrıca Hasta yaklaşımınız,ilginiz ve güleryüzünüzden çok mutlu kaldım. Halime hoca ile korkulu diş çekimi kaygısı son buluyor .
1 sene korktuğum için boşu boşuna zaman kaybetmişim
4
1 sene korktuğum için boşu boşuna zaman kaybetmişim Halime hocam 1 i gömülü 20 lik diş olmak üzere 2 disimi çekti kesinlikle ağrı hissetmedim... hastaya yaklaşımı iletişimi ve cerrahligi gerçekten profesörce.
Çok bilinen ve tanınan bir doktor
4
Çok bilinen ve tanınan bir doktor. Ben kendilerinden çok memnun kaldım. Hem ilgilenmesinden hem de yaptığı işlemden memnun kaldım. Çok başarılı. İmplant yaptırdım.
Halime hanım çok nazik, bilgili ve profesyonel bir doktor
5
Halime hanım çok nazik, bilgili ve profesyonel bir doktor. Hastalarına karşı ilgili ve güleryüzlü iyi ki kendisini keşfettim ve hastası olma şansına eriştim 5-6 yıldır hiçbir doktorun cesaret edip çekemediği 20 yaş gömülü dişime çare bulduğu için kendisine çok teşekkür ederim...
20 lik dişimi çektirmeye gittiğimde kapıdan gülerek çıktım
4
20 lik dişimi çektirmeye gittiğimde kapıdan gülerek çıktım ki konumu itibariyle sinire yakın ve alınması zor bir dişti.O kadar sakin ve ilgili bir hekim ki. Ses tonu bile sizi sakinleştirmeye yetiyor ve yaptığı her işlemi size anlatarak yapıyor. Çok memnun kaldım.
Halime hanıme implant tedavisi için gittim.
5
Halime hanıme implant tedavisi için gittim. Kurumun hijyeni, çalışanların samimi ve yardımcı tavırları, doktorumun tedavi süreci mükemmeldi.
Halime hanım, hastalarına karşı ilgili, güler yüzlü ve çok kibar
5
Halime hanım, hastalarına karşı ilgili, güler yüzlü ve çok kibar ,iyi ki kendisini internetten araştırarak buldum. Diş sıkma problemim ve çene eklemlerimden ses çıkmasından dolayı kendisine gittim. Lazer tedavisi önerdi ve başladım. 3.günde tedavi gerçekten kendini gösterdi, sabah uyandığımda ağrılarımın azaldığını hissettim.Şikayetlerimle ilgili problemleri anlatarak çözüm bulması ,güven verici. Profesyonel bir hekim. Teşekkür ederim.
Çok kaliteli işçiliği olan Diş hekimi
5
Çok kaliteli işçiliği olan Diş hekimi. Artık onun sayesinde çok mutlu ve sağlıklı gülümseyebiliyorum.